O nas

Cele i Wartości

MISJA

Naszą misją jest dawanie klientom komfortowej przestrzeni, w której mogą cieszyć się życiem: mieszkać, pracować, wypoczywać i spotykać się z innymi. Realizować projekty dbając o bezpieczeństwo i zdrowie użytkowników wykorzystując sprawdzone technologię i materiały.

WIZJA

Chcemy, aby byś partnerami dla naszych klientów oferując im przejrzyste warunki współpracy i służyć radą wtedy, kiedy tego potrzebują. Zawsze starać się rozwiązywać problemy, a nie je tworzyć. Być otwartym na krytykę i traktować jako jeden ze sposobów doskonalenia.

WARTOŚCI

Naszą wartością jest dbałość o pracowników tak samo, jak o klientów. Bycie uczciwym i rzetelnym w wykonywaniu pracy. Dbanie o innych i wiara w to, że zawsze dobro wygrywa.

O mnie

Rafał Modzelewski - Właściciel


Trudno pisać o sobie samym, ale z tego, co słyszę od innych to postrzegają mnie jako wesołego, konkretnego i solidnego gościa, który nie rzuca słów na wiatr. Nie wiem, czy do końca prawda, ale takim staram się być. Praca to moja pasja pomimo dużego stresu i ciągłych wyzwań.

Tworząc MRENOVATIONS kierowałem się przeczuciem (tak jak bohater mojej ulubionej książki „ALCHEMIK”), że los daje nam wskazówki i tylko od nas zależy czy pójdziemy daną drogą. Tak było i w moim przypadku gdy remontowałem swoje mieszkanie i poczułem, że to naprawdę sprawia mi ogromną frajdę. I tak się to zaczęło i trwa do dzisiaj.

Nasza historia

2017

 

Świadczenie kompleksowych usług projektowych i wykończeniowych

Realizowanie pełnych usług w formule "pod klucz". Realizacja dużych powierzchni mieszkaniowych o łącznej wielkości 35000 m2.

2016 - 2017

 

Rozszerzenie działalności o usługi projektowe

Zatrudnienie doświadczonych projektantów wnętrz i zakup odpowiedniego oprogramowania do wizualizacji 3D. Realizacja 4 powierzchni komercyjnych (lokale użytkowe) w Poznaniu o powierzchni łącznej 438 m2. Kompleksowe wykończenie lokalu rozrywkowego w Warszawie o wielkości 549 m2.

2015-2016

 

Rozwój firmy remontowej

Zatrudnienie dodatkowych pracowników w specjalizacji elektryka i hydraulika. Przeprowadzenie prac wykończeniowych w 2-dwóch apartamentach o wielkości około 120 m2 każdy i kompleksowe wykończenie rezydencji o powierzchni ponad 400 m2.

2014-2015

 

Początki naszej firmy

Samodzielne prace remontowe w dwóch lokalach użytkowych z pomocą dwóch znajomych osób. Bezcenny czas, aby zdobyć doświadczenie i przejść cały proces realizacyjny.

Klienci o nas

Zadzwoń do nas