Domy & Rezydencje

Projekt wykończenia domu wymaga zapoznania się planami rodzinnymi mieszkańców, tak aby dom mógł im służyć na długie lata i nie wymagał dużych zmian architektonicznych w przyszłości. Ważnym elementem jest również określenie stylu życia czy np. lubimy organizować przyjęcia, mamy dużą rodzinę, która nas odwiedza czy też nasze dzieci grają na instrumentach muzycznych lub nasza  zawód pozwala nam na pracę w domu i chcemy mieć na to odpowiednie miejsce.

Przeprowadzenie powyższej analizy umożliwia nam odpowiednie zaprojektowanie powierzchni mieszkalnej tak, aby wkomponowała się w rytm życia mieszkańców. Nie bez znaczenia jest oczywiście wybór stylu wykończenia np. klasyczny , barokowy lub modernistyczny i nadaniu mu funkcjonalnego kształtu tak, aby na „krześle dało się usiąść”.  Często delikatnie staramy się sugerować klientom pewne zakupy i rozwiązania architektoniczne, które są efektowne, ale niezbyt praktyczne i po chwili zauroczenia mogą stać się zbędne, a nawet przeszkadzać. Tak jest w najczęściej w przypadku mebli kuchennych, armatury  łazienkowej  i mebli.

W swojej ofercie posiadamy również projekty i kompleksowe wykończenia powierzchni użytkowej takiej jak schowki, garderoby,  garaże, domowe siłownie, a także ogrody zimowe czy też kryte baseny. Praktycznie  wszystko, co sobie klient wymarzy.

Przygotowując założenie do projektu naszego wymarzonego domu zalecamy zawsze na spokojnie się zastanowić zanim podejmiemy ostateczną decyzję czy z tego będziemy korzystać i jak często.

Zapraszamy do współpracy życząc trafnych wyborów.

Zadzwoń do nas